skip_to_content

HiKOKI KIERTUE

Tervetuloa mukaan HiKOKI-koneostoksille erikoishinnoin!

Kiertueella luvassa huipputarjouksia, konetestausta, tarjoilua ja onnenpyörä. Tarjoukset voimassa vain kiertuepäivän (1 päivä) ajan!

Tutustu kiertuetarjouksiin täältä

Alta löydät kiertuepaikat ja aikataulun. Lämpimästi tervetuloa mukaan tutustumaan laajaan kone- ja tarvikevalikoimaamme!

Seuraa meitä myös somessa, jotta pysyt ajantasalla kiertuetapahtumista.

 

PE 19.8

Helsinki

IKH Vantaa

MA 22.8

Nummela
Kurikka

RTV Nummela
I-Racing Oy

TI 23.8

Perniö
Alavus

RTV Perniö
Tukkumyynti Lasse Anttila

KE 24.8

Kemiö

Kuortane

RTV Kemiö

Kuortaneen kone ja tarvike

TO 25.8

Pori

IKH Pori

PE 26.8

Turku

Lappeenranta

SN-Kiinnike Oy

Kaakon Pultti / KPT Group

MA 29.8

Vantaa

RTV Petikko

TI 30.8

Hämeenlinna

IKH Hämeenlinna

KE 31.8

Laitila
Salo

Varppela
RTV Salo

TO 1.9

Alajärvi
Aura

Saarenpää Oy Alajärvi
Mäkelän Rakennus Oy

PE 2.9

Lapua
Loimaa

Saarenpää Oy Lapua
Loimaan Hihna ja Varaosa Oy

MA 5.9

Kotka

Kotkan Mikrokulma

TI 6.9

Lappeenranta

IKH Lappeenranta

KE 7.9

Salo

Turun Konekeskus Oy Salo

TO 8.9

Turku

Turun Konekeskus Oy Turku

PE 9.9

Seinäjoki
Uusikaupunki

Saarenpää Oy Seinäjoki
Vakka-Suomen Varaosakeskus

MA 12.9

Helsinki

IKH Konala

TI 13.9

Vantaa

AWtools Oy

KE 14.9

Hämeenlinna

Oulu

Hämeen Ruuvimarket Oy

Tullin Pultti

TO 15.9

Pori

Seinäjoki

Kiinnikekeskus Pori

Seinäjoen Konerengas

PE 16.9

Vaasa

TAHWa Vaasa

MA 19.9

Oulu

IKH Oulu

TI 20.9

Ylivieska

Pori

Vieskan Konetarvike Oy Ylivieska

RTV Pori (aamutapahtuma)

KE 21.9

Kokkola
Tampere

Kokkolan Työkaluässä
Kiinnikekeskus Tampere

TO 22.9

Ruukki

Riihimäki

Rauta-maatalous Jaatinen

RTV Riihimäki

PE 23.9

Tampere
Pöytyä

Ähtäri

IKH Tampere
Jarmo Lalli Oy

Jari Ruha Oy

LA 24.9

Tampere

IKH Tampere

MA 26.9

Pietarsaari

Wikro Tools

TI 27.9

Kauhava

Lakeuden kone ja maataloustarvike Oy

KE 28.9

Kauhajoki

 

IKH Kauhajoki

 

TO 29.9

Jyväskylä

Vöyri

IKH Jyväskylä

Vöyrin Kone ja Traktori

PE 30.9

Kuopio

Kankaanpää

IKH Kuopio

Pentti Korpela Oy

TI 4.10

Varkaus

Kimmon Kone Oy

KE 5.10

Mikkeli

Rovaniemi

Marskin Pultti

Lapin Pultti

TO 6.10

Espoo

Sodankylä

IKH Espoo

Sodankylän Väri ja Urheilu Simonin

PE 7.10

Porvoo
Jyväskylä

Kemijärvi

Porvoon Mikrokulma
RTV Jyväskylä (aamutapahtuma)

Koilis-Tarvike Oy

KE 12.10

Helsinki

Vantaan Kiinnike ja Rak.

TO 13.10

Virrat

Virhydro

PE 14.10

Juva

Juvan Rauta ja Maatalous

TI 18.10

Joensuu

Kimmon Kone Oy

TO 20.10

Närpiö

J & J Loukko

PE 21.10

Parkano

Parkanon Puupiste